BESCOMT

Maszyna do poziomowania

Wydajność produktu precyzyjnej prostownicy MJ:

[1] Wysokoprecyzyjna, szybkobieżna, specjalna prostownica do materiałów konstrukcyjnych do cienkich blach;

[2] Ta maszyna to nowy, potężny projekt do szybkich prac tłoczących, który może poprawić jakość i wydajność produktów wykrawanych;

[3] Może wyeliminować naprężenia materiału cewki i położyć dobry fundament pod wykrawanie dobrego przedmiotu obrabianego;

[4] Urządzenie transmisyjne i przetwornica częstotliwości można zsynchronizować z prędkością stempla, a posuw można zrównoważyć;

Specjalne modele mogą być produkowane zgodnie ze specjalnymi wymaganiami klientów;

[5] Wałek wyrównujący jest wykonany ze stali łożyskowej po hartowaniu wysokoczęstotliwościowym HR60 ℃, a następnie szlifowaniu na twardo, z wysoką twardością, dobrą odpornością na ścieranie i długą żywotnością.

Cechy prostownicy do materiałów GLS:

1. Po rektyfikacji materiału przez to urządzenie jest gładkie i gładkie bez wgnieceń, nie uszkadza powierzchni materiału i nadaje się do różnych metalowych płyt;
2. Ta maszyna przyjmuje japoński elektryczny system styku rolkowego i części elektroniczne, które mają mniej awarii i długą żywotność;
3. Maszyna może być używana samodzielnie i może być używana razem z automatycznymi stojakami podającymi MT, MTD i MTDM z dobrymi wynikami
4. Rolki są chromowane, co jest bardzo trwałe i ma wyjątkowo długą żywotność.

Zalety produktowe prostownicy do materiałów GLS:

1. Zastosuj indukcyjną kontrolę styków, bezpieczną, niezawodną i prostą;

2. Po poprawieniu materiału jest gładki i gładki bez wgnieceń i nie uszkadza powierzchni materiału;

3. To urządzenie może być używane samodzielnie i może być używane z modelami MT i DMT, z dobrymi wynikami;

W zależności od potrzeb prędkości rozładowania można zastosować urządzenie do bezstopniowej zmiany prędkości.

Maszyna do prostowania grubych blach

Główny cel maszyny

Może być stosowany do wyrównywania różnych płyt walcowanych na zimno i na gorąco. Ze względu na wygodną i prostą obsługę, jego zakres zastosowań obejmuje wiele gałęzi przemysłu, takich jak maszyny, metalurgia, materiały budowlane, chemia, elektronika, energia elektryczna, przemysł lekki itp., Zwłaszcza w przemyśle stoczniowym, taborze kolejowym, kotłach i mostach, fabrykach konstrukcji metalowych oraz panelach o wysokiej wytrzymałości, takich jak wojsko i lotnictwo. Wyrównywanie stało się nieodzownym i niezbędnym produktem w produkcji.

Maszyna do korekcji blachy wykorzystuje „efekt Bauschingera” materiału do wykonywania wielu dodatnich i ujemnych zgięć na płycie, tak że wiele oryginalnych krzywizn stopniowo staje się jedną krzywizną, a na koniec są one wyrównane. Metoda regulacji górnej rolki to regulacja mechaniczna.

Budowa i charakterystyka maszyny

Składa się z ramy, rolek roboczych, ruchomych belek, górnych i dolnych rolek podtrzymujących, mechanizmu dociskowego, urządzenia podającego, urządzenia zaślepiającego, urządzenia przekładniowego, układu automatycznego smarowania, elektrycznego układu sterowania itp.

1. Stojak:

Rama jest konstrukcją spawaną, a szew spawalniczy przeszedł ścisłą kontrolę, obróbkę starzenia wibracyjnego i wyeliminowano naprężenia wewnętrzne. Rama jest głównym elementem nośnym maszyny, została zaprojektowana z dostateczną wytrzymałością i sztywnością, a jednocześnie została dodatkowo wzmocniona zgodnie z technologicznymi właściwościami płyty, aby zapewnić konieczność spłaszczenia blachy stalowej.

Proces obróbki ramy: cięcie CNC i wykrawanie blach stalowych, obróbka rowków różnych części płyt, spawanie, starzenie wibracyjne, obróbka wytaczarska.

2. Promień aktywności:

Ruchoma belka jest konstrukcją spawaną z blachy stalowej, a obróbka starzenia wibracyjnego eliminuje naprężenia wewnętrzne.Ruchoma belka ma wystarczającą wytrzymałość, aby zapewnić dokładność poziomowania blachy stalowej i zmniejszyć liczbę poziomowania.

3. Mechanizm wciskający:

Mechanizm dociskowy składa się z silnika, reduktora ślimakowego, śruby i nakrętki, a szczelina śruby jest eliminowana przez górną sprężynę. Przekładnia ślimakowa napędzana silnikiem sprawia, że pręt śruby porusza się w górę iw dół, aby uzyskać całkowitą moc w górę iw dół lub wychylenie górnego walca roboczego.

Względne położenie między rolkami roboczymi można dowolnie regulować, a różne grubości, materiały i płyty można wyrównać, aby uzyskać lepsze wymagania dotyczące płaskości.

4. Górne i dolne walce robocze

Walec roboczy jest główną kluczową częścią roboczą maszyny. Materiał walca roboczego to 42Crmo, a powierzchnia jest hartowana z wysoką częstotliwością po wykończeniu, aby spełnić wymagania dotyczące twardości. Wszystkie łożyska walców roboczych są wysokiej jakości łożyskami walcowniczymi o niskim tarciu i długiej żywotności

5. Rolka nośna

Ta maszyna jest wyposażona w dwa rzędy rolek podtrzymujących w górę iw dół, aby poprawić wytrzymałość rolek roboczych. Rolka zapasowa przyjmuje wykończenie 42Crmo po zakończeniu toczenia. W każdym zestawie rolek nośnych są zamontowane dwa zestawy łożysk. Rolka podtrzymująca jest zainstalowana w pochylonym typie żelaznym, co ułatwia regulację wysokości w celu spełnienia różnych wymagań wytrzymałościowych.

6. Napęd główny: Rolka robocza napędu głównego przyjmuje dwustopniowy tryb napędu z dużą siłą napędową i niskim poziomem hałasu. Przekładnia jest napędzana przez reduktor, a następnie walec roboczy jest napędzany do pracy przez uniwersalny wał napędowy. Reduktor przyjmuje czteroosiowy hartowany reduktor biegów.

6. Podstawa:

Podstawą jest spawana konstrukcja z blachy stalowej poddana obróbce starzenia wibracyjnego.

7. Układ smarowania:

Dzięki automatycznemu smarowaniu pompy smarującej każda obracająca się część górnej i dolnej rolki może być skutecznie smarowana.

8. Instalacja elektryczna:

Układ elektryczny tej maszyny składa się z głównej szafki elektrycznej i ruchomego uchwytu. Z ochroną przeciwprzepięciową i przeciwprzepięciową. Szybki i łatwy w użyciu i utrzymaniu.

4. Projekt, produkcja, kontrola i instalacja produktu są zgodne z następującymi normami

JB3623-84 „Metoda pomiaru hałasu maszyn kuźniczych”

GB5226.1-2002 „Ogólne wymagania techniczne dotyczące maszyn przemysłowych i sprzętu elektrycznego”

JB / T8609-1997 "Warunki techniczne spawania maszyn kuźniczych"

5. Dane jednostki

1. Napięcie zasilania: trójfazowe 380V AC 15%

Częstotliwość: 50 HZ 1 HZ

2. Zastosuj temperaturę otoczenia obok maszyny: -10 - + 40 stopni

Wilgotność: 20-80%

Wysokość: <1000m

3. Stopień ochrony elektrycznej szafy sterowniczej IP40

4. Operatorzy załogi

1-2 operatorów


Parametry wydajnościowe precyzyjnej prostownicy MJ

Maszyna do prostowania materiału nadaje się do wyrównywania materiału płyty średniej o grubości 0,5-3,0 mm, rolka wyrównująca ma ¢ 60 mm, tryb układu górnego 3 dolnego 4, może być używany do ciągłej produkcji części tłoczonych w różnych fabrykach sprzętu i fabrykach elektroniki.Skontaktuj się z nami teraz | otrzymaj odpowiedź w ciągu 1 godziny!